(0216) 354 36 10

Sosyal Medyada Biz}

SERPİL ERİK – Gazioğlu Yönetim Kurulu Başkanı

Merhaba;

000182d8-ebab-4924-8dfa-6b459e626f30Elektrik ve Güvenlik Sistemleri konusunda çeyrek asıra yaklaşan deneyimiyle ve müşteri kollektif yapısıyla sektörün önde gelen kuruluşu olan Gazioğlu Elektrik ve Güvenlik  Sistemleri 2016 yılına yeni ar-ge çalışmalarını ekleyerek uluslararası ağ geliştirme politikasıyla giriyor. Yönetim Kurulu Başkanımız Serpil Erik’in ekonomi entegrasyon programlarına vereceği ağırlık ile, 2016 yılının ilk diliminde Gazioğlu Elektrik veGüvenlik Sistemleri  yurt genelinde güvenlik eğitim biriminide hayata geçirmeyi hedeflemektedir. Firmamızın yurt içi ve yurt dışında katıldığı fuarlarda edindiği çözüm ortakları ile birlikte mevcut ve katılım sağlayacak müşteri pörtföyüne hizmette süreklilik ve kalite geliştirme modeliyle yeni bir stil çalışma sunacaktır.

Ekonominin küresel risklerinin yanı sıra ülkemizde son altı ay boyunca yaşadığımız dalgalanma sorunları, her sektörü menfi anlamda etkilemiş ve birçok ticari yapının iflasına neden olduğunu kaygı ve üzüntüyle izlemekteyiz. Seçim sürecinin istikrar kazanamaması ve beraberinde terör tırmanışının yeniden boy göstermesiyle birlikte ülkemizin sosyo ekonomi kanadı ciddi hasar almış ve ticari psikoloji depresif atağa geçmiştir. İş dünyası olarak bizler bu etkilenmenin altında kalkan oluşturmaya yönelik politikalar geliştirsek bile maalesef mümkün olmayan ve önüne geçemediğimiz faktörler neticesinde gerek kurumsal gelişimi, gerekse istihdam artırımını sağlamakta zorluklar yaşamaktayız.

Siyasi ve Ticari aktivistlerin hızlı bir şekilde bir arada çalışıp Türk Ticari yapısının sarsılan dengelerini yeniden ve hızlı bir şekilde rehabilite etmeleri gerekmektedir. Ticari yapının kan kaybetmesi beraberinde sosyal faciaların doğmasına neden olacağından dolayı, tüm ülkenin bir bütün olarak dayanışma duruşu göstermesi gerektiğine inanmaktayım. Yaklaşan 1 kasım seçimleri Türkiye’nin huzur ve istikrar adına yakalayabileceği en temel dönemdir ve umud ederimki ülkemizin yeniden istikrar ve huzur sürecine gireceği bir dönem olur. Sosyal barışın olmadığı yerde , sosyo ekonomi her zaman çökmeye mahkumdur. Bundan hareketle her vatandaşın , her zamankinden daha gayret ve dikkatle sandığa gitmesi ve Büyük Türkiye’nin hak ettiği gelişimsel yolda yeniden ilerlemesi temennisiyle.

 

Saygılarımı sunarım

Serpil ERİK

Gazioğlu Yönetim Kurulu Başkanı